Ubytování

Dovolte několik slov o našem projektu.Na jaře 2011 jsme zakoupili částečně zrekonstruovaný statek na návsi malebné obce Číměř na okraji oblasti "Česká Kanada" a rozhodli jsme se rekonstrukci dokončit.V současné době jsme v cíli našeho snažení a nabízíme Vám možnost ubytování ve třech apartmánech a třech dvoulůžkových pokojích o celkové kapacitě až 24 osob a zároveň je možné stravování v naší restauraci v objektu.

Apartmán 1 "Horní"

je umístěn v hlavní budově a skládá se ze dvou místností-ložnice s manželskou postelí a velké místnosti s kuchyňským koutem,jídelním koutem,rozkládací sedací soupravou, možnost další přistýlky a televizorem.Apartmán má vlastní socialní zařízení,ústřední vytápění a vybavení kuchyně. Obsaditelnost 2 až 6 osob.

Apartmán 2 "Konírna"

je umístěn ve stejné budově jako předchozí apartmán.Tento apartmán má své kouzlo-je to místnost cca 60 m2 s klenbou a velkým francouzským oknem v čele,vybavená manželskou postelí,2x jednolůžkem, sedačkou, rozkládacím křeslem, jídelním koutem a televizorem.K apartmánu přísluší samostatná kuchyňka,standardně vybavená a koupelna se záchodem.Apartmán je vytápěn ústředním topením. Obsaditelnost ideálně 2 až 4 osoby. Možno i pět osob.

Apartmán 3 "Domeček"

je samostatný domek a má dvě podlaží. V prvém se nachází koupelna se sprchovým koutem a toaletou a obývací kuchyňka s kachlovými kamny, kuchyňskou linkou s troubou a sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a běžným nádobím. Obývací část je vybavena rozkládací pohovkou, jídelním stolem a satelitní televizí. Horní podkrovní podlaží je rozdělené na dvě samostatné ložnice a je přizpůsobeno pro spaní čtyř osob (manželská postel a dvě samostatné postele). Obsaditelnost je 2 až 4 osoby, nebo 6 osob v případě využití rozkládacího lůžka v obytné místnosti.

4 dvoulůžkový pokoj "Bali"

přízemní pokoj s kuchyňským koutem, indukční plotýnkou, menší lednicí, mikrovlnou troubou, koupelnou s WC a postelí s "nebesy" inspirovaný naší cestou. Vytápění ústředním topením a součástí pokoje je malá oddělená předzahrádka.

5 podkrovní dvoulůžkový pokoj "Španělský"

pokoj v podkroví situovaný do uzavřeného dvoru. Součástí pokoje je kuchyňský koutek s indukčím vařičem a malou lednicí. Samozřejmostí je koupelna s toaletou. Pokoj je vytápěn centrálním topením.

6 podkrovní dvoulůžkový pokoj "Mexiko"

pokoj situovaný do zahrady s kuchyňským koutem vybaveným indukčním vařičem a malou lednicí. Koupelna je vybavená prvky dovezenými z Mexika. Jedná se o ručně vyráběné a malované umyvadlo,  osazené originálním malovaným obkladem, vyráběným domorodci na venkově Mexika, použitým i v obkladu koupelny.

Zázemí pro ubytované

Zahrada

součástí objektu je i velká zahrada se zázemím pro ubytované hosty. Na zahradě je bazen, dětská skluzavka, pergola s krbem, lehátka a další posezení. Zabavit se můžete i hrou stolního fotbálku a ruských kuželek.