Restaurace

Vítejte v naší restauraci

V roce 2020 jsme dokončili poslední velkou etapu našeho budování. V tomto roce se nám podařilo postavit v části bývalé stodoly stylovou restauraci s kamennou pecí. V restauraci nabízíme "Postřižinské" pivo z Nymburského pivovaru. Standartně točíme Francínův ležák, světlý speciál Bogan a polotmavou třináctku Něžný barbar. Z nabídky nealko nápojů stojí za zmínku točené limonády ze sirupů na přírodní bázi. Vína bereme od našeho osvědčeného dodavatele Vicom víno a máme například velmi oblíbený Veltlín od malého Rakouského vinaře z Wagramu.

Jídla z naší kuchyně jsou připravována vždy čerstvá. V naší kamenné peci postavené ze stavebnice od firmy Ignis Panem  www.ignis-panem.cz  pečeme masa, zapékáme naší specialitu "zapečené palačinky" s masem a zeleninou a pečeme naší domácí pizzu. Děláme domácí špecle například se špenátem, česnekem a kuřecím masem nebo se slaninou a kysaným zelím. Výborné jsou i jako příloha k hlavním chodům. V nabídce máme i řadu steaků včetně specialit jako "Duroc" z U.S.A. nebo Rib Eye z Uruquay a i několik variant jídel z kuřecích prsou z volného chovu.

Velmi oblíbený je také náš "Cheesecake" ke kávě ze soukromé pražírny od našeho kamaráda Gorana z pražírny Orient Coffee   https://orientcoffee.com